אודות

עולם הריפוי הטבעי, הוא העולם שלי כמעט שלושה עשורים. אני חי ונושם אותו, מטפל, מייעץ, מרצה, מייצר תוספי תזונה ומנחה לאורח חיים בריא מתוך אמונה שבריאות זה דבר רציני מאוד, ואיכות החיים הנגזרת ממנו היא מרכיב משמעותי בשגרת יומנו. יחד עם זאת, השינויים שמתחוללים מסביב בקצב מסחרר, משפיעים על הבריאות ועל איכות החיים של כל אחד מאתנו, ומציבים גם בפניי אתגרים מורכבים שדורשים פתרונות חדשים ויצירתיים.

אני מאמין שאין קיצורי דרך, נתיבים מהירים בדרך לריפוי או קסמים, ומניסיוני יודע שהסוד טמון בהתאמה אישית, שדרוש תהליך שמתחשב בסגנון החיים של כל אחד וקשוב לצרכים ולגורמים המשפיעים עליו תוך התחשבות בשינויים המתמידים שכולנו חווים. מהמפגשים האישיים נוסדה התפיסה "בריאות בדרך שלך" שרואה בכל אדם יצירה ייחודית, עם סגנון חיים אינדיבידואלי אשר מושפעת ומגיבה אחרת ולכן זקוקה לגישה טיפולית מותאמת ומדויקת. כך נולדו גם תוספי התזונה שלי, שבאו לתת מענה פרטני, וחוללו שינוי אמתי. השאיפה מבחינתי היא לעסוק ברפואה מונעת, בדיון רחב על בריאות ובריפוי פעיל שמתייחס אל החלק הבריא של האדם גם דרך הרצאות וסדנאות וכך להגדיל את המודעות ולהיות שליחי בריאות.

מה אני מציע?

בניית תהליך טיפולי פרטני, שמבוסס על עקרונות של פשטות ומעשיות, כדי שכל אחד יוכל לצלוח אותו באורח החיים העכשווי הסוער. התהליך כולל הנחיה להרגלי בריאות פרקטיים שיאפשרו התמדה לאורך זמן והכוונה לאורח חיים בריא תוך העמקת המודעות וחיבור לעולם הפנימי. בהתאם לצורך מלווה התהליך בתגבור של תוספי תזונה טבעיים שביססתי על צורכי היסוד של הגוף.

ומה לא?

אני לא עוסק ברפואה, ולא במחלות ולא מתיימר להחליף כל טיפול אחר. אני גם לא מאמין בדרכים קיצוניות, לא נאמן לטרנדים חולפים ולא מבסס את שיטותיי על הפחדות או תודעה מייסרת.

ומה עם ניסיון?

למדתי והשתלמתי אצל בכירי המורים בארץ, והייתי חלוץ בתחום וראשון להשתלב במסגרת קונבנציונאלית כמטפל אלטרנטיבי בבית חולים. זכיתי לראות אלפי מטופלים עם תופעות ומקרים גם נדירים וכל מטופל חדש עדיין מלמד אותי המון.

עומדים לרשותכם:

  • מפגשי טיפול/הדרכה אישיים בהם אשלב שיטות לריפוי טבעי והמלצות לתזונה נבונה, אורח חיים בריא, תנועה ושימוש מושכל בתוספי תזונה.
  • שתי סדרות של תוספי תזונה ('תנופה' ו'הרמוניה') ממקור טבעי (צמחי מרפא, ויטמינים ומינרלים) פרי פיתוח שלי המבוססות על ידע וניסיון טיפולי עתיר שנים.
  • הרצאות וימי עיון במגוון תחומים להעשרת הידע ומתן כלים שיעשו סדר ויסירו את הבלבול הנובע מעודף מידע.
  • סדנאות בנושאים שונים הנוגעים לתזונה בריאות ומה שביניהן, חד פעמיות או מתמשכות, חלקן מתקיימות במטבחוץ פסטורלי.
  • קורס מקיף לתוספי תזונה המיועד למטפלים.

קבלת קהל: ימים א'-ה', 7:00 – 16:00

מפגש אישי: 45 דקות

טלפון: 0722127198 דוא"ל: genosar5@012.net.i