ייעוץ

העולם שלנו מלא בידע, ומי שמעוניין לטפח את בריאותו נתקל בשפע של המלצות, חלקן סותרות או מבלבלות, שיוצרות חוסר בהירות לגבי מה נכון לי? מה מתאים לי? למה אני אגיב טוב? ומה עלול להזיק לי? אם שאלתם את עצמכם אחת מהשאלות האלה, ולא מצאתי מענה, הגעתם למקום הנכון.

מניסיון של 30 שנה בטיפול ובייעוץ, פיתחתי שיטה ייחודית לאבחון, ייעוץ והמלצות, אשר מבוססת על התאמה מדויקת לסגנון החיים שלכם.

 

לא עוד פורמולות ונוסחאות כלליות, אלא התייחסות מעמיקה ויסודית שמתחשבת באורח החיים שלכם, בהרגלים, במנהגים ובתרבות האישית. על פי הגישה שלי אני לא מאמין שצריך לשנות את החיים באופן קיצוני (למעט מקרים חריגים), אלא ההפך, לקבל אותם כפי שהם, להכיל ולכבד, ומתוך כך להסליל בהם נתיב נוסף שמתמזג בהרמוניה עם אותו אורח חיים אישי ייחודי של כל אחד/ת.

 

הראייה האחרת הזו מבוססת על פילוסופיה ואמונה בגוף וביכולותיו, ואלה משתנות מאדם לאדם, בהתאם למגוון פרמטרים אובייקטיביים וסובייקטיביים. לכן כדי לטפל בבריאות ולשפר את איכות החיים, תזדקקו להרגלים פשוטים ומעשיים ולאמץ עקב בצד אגודל מגוון צעדים קטנים לעבר המטרה.

לפעולות חדות מדי, אין סיכויי הישרדות גדולים, הן לרוב קשות ליישום ובלתי ניתנות להתמדה ולכן ממצות עצמן מהר מדי ובמקום לעשות שינוי, נוצרים תסכול ופחד.

 

הייעוץ שאני נותן עוסק לא רק בבריאות ובאיכות חיים בריא, אלא גם בהרגלי בריאות ובהם תזונה, פעילות גופנית ובחירה מושכלת של תוספי תזונה – מרכיב חיוני בעידן הנוכחי, והוא מבוסס על שאלון ייחודי שפיתחתי.

 

להזמנת ייעוץ לחצו כאן

 

להזמנת שאלון סגנון חיים לחצו כאן