איך מוצר נולד?

במבט לאחור, כשאני מנסה לחשוב איך ולמה נולד הרעיון לייצר סדרת תוספי תזונה משלי, הבנתי שהוביל לכך תהליך מורכב. שנים של טיפולים, ניסיון רב וידע רחב שהצטברו אצלי, עוררו בי רצון לגלם את כל אלה למוצר מעשי, שייתן מענה לגישה ולצורת המחשבה שלי, שלרוב נוגדות את התפיסה המקובלת המתייחסת לתוספים כאל תרופות או כהמלצות טיפוליות.
בשנים הראשונות ניסיתי למצוא פתרונות בחברות תוספי התזונה השונות, אך זה לא קרה. גיליתי שיש רצון לעזור אבל הוא מבוסס על שימוש בתודעה מייסרת שאינה מועילה. המודעות הנוגעת לתוספי תזונה וההנחיות שניתנו לשימוש בהם, דמו באופן מטריד לשימוש בתרופות ויצרו בקרב הציבור הטעיה ובעקבותיה גם ציפייה לתמורה.
לדאבוני, ולמרות ניסיונותיי, לא מצאתי מענה או אוזן קשבת להבנה הכוללת שלי ולרצון שלי לשמר את הפילוסופיה העמוקה של הריפוי הטבעי. היה לי ברור שאני זקוק לתוספי תזונה ייחודיים, כאלה שמגלמים את אותה פילוסופיה בתוך כמוסה וכך יצרתי פורמולות בנגיעה אישית.
סגנון החיים המערבי, העומס והטכנולוגיה הדוהרת קדימה, דורשים מגופנו יותר ממה שהוא מסוגל לתת, ואילו אנחנו מזינים אותו פחות ופחות. התזונה של מרבית האוכלוסייה חסרה או לא מאוזנת, אין פנאי להתמיד בהרגלי בריאות או לשמור על סדר ותרבות חיים ונוצר צורך חיוני להשלים חסרים בסיסיים ממקור חיצוני. בנוסף ישנם גורמים חיצוניים המשפיעים על בריאותנו וגורמים לסבל ומחלות ואת השפעתם הכרחי לנטרל.
מסיבות אלה, כמעט בכל תכנית טיפולית שאני בונה, אני משלב תוספי תזונה שמגשרים על הפערים והחסכים שנוצרו בחיינו.
התוספים הם קומפלקס של צרכים המאוגדים ביחידה אחת, ונועדו ליותר מאיבר או מערכת אחת. הם מבטאים היבטים של פשטות ומעשיות, פיצוי על החסר, תמיכה ותחזוקת חיים שוטפת.
בסדרות התוספים מובילים ויטמינים, מינרלים ויסודות חיוניים שביחד מספקים תשתית אופטימאלית לתפקוד הגוף, כאשר ניתן לקבלם גם בנפרד (ויטמין C, ברזל, סידן וכו') בנוסף אני מציע השלמות והכנות מיוחדות לפי דרישת הלקוח/המטפל, תמציות צמחים ושמנים.
המוצרים מיוצרים במפעל מורשה מטעם משרד הבריאות לייצור תוספי תזונה, תחת תקנים מחמירים ביותר ומחומרי גלם טבעיים ואיכותיים (כולל כמוסות Vcaps). לכל המוצרים יש הכשר מלא.

 

מערכת הורמונלית לנשים בהריון

 

מערכת העיכול

 

מערכת הורמונלית נשית

 

ספורטאים

 

מערכת החיסון

 

מולטי ויטמינים

 

סדרת תנופה

 

תוספי תזונה למטיילים