תנופה- תוספי תזונה

סדרת תנופה כוללת שישה מוצרים- תוספי תזונה המיועדים לתמיכה בכמה ממערכות הגוף החיוניות, לתחזוקה כללית ותמיכה בפעילות הגוף הבריא וכן לטיפול ומניעה של הפרעות מתמשכות המשפיעות לרעה על איכות החיים. רוב ההשפעות האלה אינן ניתנות למדידה בבדיקות דם וכוללות עייפות, חולשה, ירידה באנרגיה, שינויים מנטליים, נסיגה בכושר החשיבה והריכוז, והשפעות בלתי מדידות של מתח ולחץ.
ייחודה של הסדרה מתבטא בכך שאין התאמה של מוצר למחלה או הפרעה, אלא נוצר שינוי חשיבתי תוך התאמה של כל מוצר לסגנון החיים וצורכי החיים המשתנים. בפועל גם במקרי מחלה או הפרעה יש למוצרים השפעה מיטיבה אך הם אינם תרופה ואינם תחליף לטיפול תרופתי, ולרוב ניתן לשלבם עם טיפול רפואי מקובל.
במקום תרופה מקבל הגוף תנופה המכוונת לחלק הבריא, לשם ייעול תפקוד המערכות ושיתוף מירב התאים במעגל העבודה. כך עונה הסדרה על צרכי הגוף הבסיסיים המתאימים לסביבת החיים הישראלית המושפעת ממתח קיומי, קצב מהיר, עודף גירויים ותחרותיות.
המוצרים יסייעו לשמור על הזנה, תנועה וניקוז ועל האיזון בין שלושתם. כדי להשיג בריאות מלאה ואיכות חיים, אל תשכחו לשמור על כללי היסוד של הגוף: נשימה נכונה, שינה איכותית, תזונה נבונה וחשיבה חיובית.

המוצרים מבוססים על ידע וניסיון טיפולי מוכח על אלפי מטופלים לאורך שנים.
התערובות נועדו לשימוש ממושך וניתן לשלב אותם עם טיפול רפואי או תרופתי.
לאורך כל תהליך הפיתוח והיצור עמדנו בדרישות המדויקות של אגף לתוספי התזונה במשרד הבריאות שכוללות שימוש בחומרי גלם מובחרים ותהליך בקרה ופיקוח של משרד הבריאות.
קיימים בשוק תוספי תזונה ותמציות רבות וטובות, המייחד והמבדיל את המוצרים שלנו:

  • הבטחה לכמויות ורמות הדילול של הצמחים.
  • הכמוסה אינה עשויה מג'לטין אלא מחומר טבעי.
  • למפעל יש ISO ואישורי תקן ייצור מחמירים.
  • חומרי הגלם לא נוסו על בעלי חיים.
  • המוצרים והאריזה כשרים למהדרין, חוג חתם סופר ובד"ץ.
    אך במיוחד חשוב לנו שאנו לא רק מוכרים תוספי תזונה אלא מתהדרים בשיטה ובגישה טיפולית המשרתת אותם. גישה המכוונת לסגנון החיים ומאפשרת תמיכה, יעול והאדרה של יכולות הגוף. בשונה מחברות אחרות או מתוספים אחרים אנו לא מתיימרים לראות במוצרים פתרונות טיפוליים ובטח לא פתרונות רפואיים, דבר המיועד לטווח קצר ומוגבל אלא מוצרים המכוונים ללקיחה ממושכת כחלק מתהליך טיפולי.
    סדרת המוצרים מכוונת לאדם בריא ולחלק הבריא של האדם, ישנן כמויות מאוד גדולות של המלצות רפואיות הקיימות בידע הפנימי של כולנו, אך משום מה אנו נמנעים מלפנות ולהשתמש בהם. בצר לנו, בשל בעיה גופנית או נפשים התחנכנו אוטומטית לפנות או לחפש פתרון חיצוני או לייבא רעיון או עצה אל מחוץ לגוף. ברוב המקרים אין צורך ביבוא, הכל קיים בתוכנו, רצוי לעצור, לנשום, לחשוב, להשתמש באינטואיציה הפנימית ולהעלות מיני תרופות שמשום מה שכחנו את יעילותן, כגון: שלווה, שקט, אושר, סיפוק, שלמות, בהירות מחשבה, אהבה, שמחה, צחוק. לא פעם אני נשאל- יש לך מוצר לאהבה? אז בפועל המוצרים הם לא נגד אלא בעד האהבה והבריאות שבתוכנו, וככל שהמוצרים יאפשרו נתיב גדול וקל יותר לאותם מקורות כך תורגש יעילותן.

בסדרה:
ספיר- הרכב צמחים לטיפול ותמיכה בפעילות מערכת החיסון.
לילך- הרכב צמחים לתמיכה במערכת הנשימה. מוצר זה מופיע בכמוסות ובתמצית.
תמנע- הרכב צמחים לאנרגיה ולחיוניות.
נרקיס- הרכב צמחים למערכת השתן ולמערכת המין הנשית. מוצר זה מופיע בכמוסות ובתמצית.
ענבר- הרכב צמחים לניקוי גוף ותמיכה בפעילות הכבד.
כליל- הרכב צמחים להרגעה ולטיפול במתח. מוצר זה מופיע בכמוסות ובתמצית.
המוצרים מיועדים לילדים ולמבוגרים לתמיכה באנשים בריאים ובחלק הבריא של כל אדם.
במידת הצורך הם ניתנים לשילוב עם טיפול קונבנציונלי.